Відкритий виховний захід для студентів І-их курсів на тему «Мукачево – місто, де здійснюються мрії»

9 квітня 2019 р. у приміщенні актової зали гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ дисциплін було проведено відкритий виховний захід для студентів І-их курсів на тему «Мукачево – місто, де здійснюються мрії».

Кандидат політичних наук, викладач предметної (циклової) комісії суспільних Грегірчак Д.Б. зробив екскурс у минуле міста Мукачево, пригадавши визначих особистостей, факти, події та ознайомивши студентів із історико-культурною спадщиною міста. Особливе місце у заході було відведено відтворенню історії та сучасних ритмів життя гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету.

Такі виховні заходи виховують в студентів почуття патріотизму, національної свідомості, гордості за наш народ, його славне минуле, сучасне і майбутнє.